İzmİr TAMİRCİNİZ KİMDİR ?

İzmir Tamirciniz, uzun yıllara dayanan tecrübeli uzman kadrosu ile İzmir ve çevre illere mobilyalarınızın bakımları, büro sandalyelerinizin onarımı, ahşap ürünlerin cilalarının yenilenmesi ve döşemeli koltuklarınızın yıkanması gibi birçok hizmet vermektedir.

İzmir tamirciniz olarak vermiş olduğumuz hizmetlerimiz, aldığımız sonuçlar doğrultusunda İzmir ve çevre illerde mobilya sektöründe tanınmış ve adından söz ettirmiştir. Alınan işlerde dikkat edilen en önemli husus müşteri memnuniyetidir. İzmir tamirciniz olarak değişmez prensibimiz daima kalite, hizmet, zamanında teslim ve uygun fiyat olmuştur. Başarı ve devamlılığın güvencesi hizmette dürüstlük ve kaliteli iş prensibiyle çalışmakta olan İzmir tamirciniz, gösterdiğiniz yakın ilgi ve desteğinizden ötürü teşekkür ederek sizlere bugün ve gelecekte hizmet vermeye devam edecektir.

Mobilya sektöründe birçok alanda hizmet veren İzmir Tamirciniz alanlarınıza özel mobilyalar tasarlamaktadır. Hem üretimlerde hem de tamir tadilat işlerinizde kullanılan malzemelerin uygunluğu kadar işçiliğe de dikkat eden İzmir tamirciniz uyguladığı tüm çalışmalarda %100 müşteri memnuniyeti garantisi vermektedir.